• Home
  • /Meet the Team

Meet the Team

Rob Franek

PRESIDENT/CO-OWNER

NMLS# 39502 Cell Phone: 980-253-0265 Office Phone: 704-543-1610 rfranek@ecoastmortgage.com

 

Brian Maguire

VICE PRESIDENT/CO-OWNER

NMLS# 39502 Cell Phone: 704-221-4401 Office Phone: 704-543-1610 bmaguire@ecoastmortgage.com

Paula Maguire

SENIOR LOAN OFFICER

NMLS # 88250 Cell Phone: 704-591-1918 Office Phone: 704-543-1610 Office Fax: 704-543-8213 pmaguire@ecoastmortgage.com

Kathleen Franek

COMMUNICATIONS SPECIALIST

Office Phone: 704-543-1610 Office Fax: 704-543-8213 kfranek@ecoastmortgage.com

Trevor Maguire

SALES MANAGER, LOANS

NMLS # 88315 Cell Phone: (704) 649-4937 Office Phone: (704) 543-1610 Office Fax: (704) 543-8213 tmaguire@ecoastmortgage.com

John W. Thompson

SENIOR LOAN OFFICER

NMLS # 1204912 Cell Phone: 910-381-7158 Office Phone: 704-543-1610 Office Fax: 704-543-8213 jthompson@ecoastmortgage.com

Zak Bender

SENIOR LOAN OFFICER

NMLS # 133879 Cell Phone: (704) 819-6986 Office Phone: (704) 543-1610 Office Fax: (704) 543-8213 zbender@ecoastmortgage.com

Liposuction Lazer Epilasyon Ankara Saç Ekimi Ankara duktil boru malatya havalimanı araç kiralama Özsoy sigorta hikaye uzun sex hikayeleri

erotik hikaye

sex hikayeleri

tuzla escort